NAŠE POBOČKY

O NÁS

Po letech, strávených pod hlavičkou státního podniku Klenoty a tisícovkách prodaných ojetých vozů, se po roce 1989 mohl začít plnit velký sen o prodeji a servisu nových vozů.


V prosinci roku 1991 založili společníci a dlouholetí přátelé pan Květoslav Rolný a Jiří Hanzalík firmu AUTO Rolný - Hanzalík v.o.s. Vrhli všechnu svoji energii na budování firmy zabývající se prodejem a servisem italských vozů značky FIAT. Na ploše nyní již bývalého areálu firmy Klenoty, kde oba více jak dvacet let pracovali, vyrostl autosalon a servisní zázemí. Projekt svěřili významnému prostějovskému architektovi Janu Přikrylovi a to, že výsledek ani po letech neztratil na kráse a funkčnosti, je zřejmé.


Dalším klíčovým datem v historii firmy byl rok 2004, kdy odchází zakládající společník pan Jiří Hanzalík, a do vedení firmy přichází dva synové pana Květoslava Rolného. Firma se stává čistě rodinným podnikem a mění název na AUTO - Rolný v.o.s.


Mezi strategická rozhodnutí, utvářející nové možnosti budoucího rozvoje firmy, patří příchod firmy v říjnu roku 2005 do Olomouce jakožto krajského města a zřízení pobočky prodeje a servisu vozů zn. FIAT. Koupí objektu autosalonu a servisu, mimochodem pocházející taktéž z tvůrčí dílny Ing. arch. Jana Přikryla, upevnila firma svoji pozici v celém Olomouckém kraji. V roce 2008 se firma AUTO - Rolný stává servisním místem značky ALFA ROMEO. A v roce 2012 servisním místem značky JEEP.


V duchu hesla „náš zákazník náš pán“ firma AUTO - Rolný v.o.s. dlouhododobě buduje strategii péče o zákazníky a snaží se jim nabízet co nejlepší a nejkvalitnější služby za co nejpřijatelnější ceny. Vždyť co může být pro firmu lepší vizitkou, než spokojený zákazník, který má k firmě důvěru.