Modelová řada

Přehled

Fiat Panda City Cross

Mild Hybrid - Benzín
69 K / 51 kW
Kombinovaná spotřeba 5,8 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Popis vozidla

Výrazná osobnost nejen do městské džungle.

 

Nový motor, modernizovaný vzhled, stejný nebojácný charakter.

 

 

Design a karoserie

V městské džungli potřebujete robustnost modelu Cross.

 

Specifické přední nárazníky Cross v barvě karoserie.

 

Boční ochranné lišty s logem Cross v barvě karoserie.

 

Specifické zadní nárazníky Cross v barvě karoserie.

Design a komfort

STYL CROSS

 

Kompaktní SUV s osobitým, offroadovým šmrncem: LED světla denního svícení, offroadové nárazníky stylu Cross, vnější zpětná zrcátka, kliky dveří a střešní ližiny v černém provedení a nová stylová kola podtrhující skutečný vzhledu crossoveru.

MĚSTSKÝ CROSSOVER

 

Vizáž crossoveru, podstata crossoveru. Šest airbagů pro větší bezpečnost, automatická klimatizace, sedadla čalouněná v kombinaci textilu a eko kůže a nová palubní deska ve stříbrné barvě. Perfektní recept na exkluzivní styl. A pokud to nestačí, vylepšete styl vaší Pandy City Cross pomocí paketu Cross Style.

LOGO ZADNÍ ČÁSTI PANDY

 

Stylové prvky v černé barvě nalezneme v interiéru i exteriéru. Na liště v černé barvě na dveřích zavazadlového prostoru nalezneme například exkluzivní logo Panda.

Technologie

UCONNECT™

 

Zažijte více zabávy s Pandou City Cross a infotelematickým systémem UConnect rádio s MP3, bluetooth, funkcí audio streaming, vstupy USB a AUX nebo hlasovým ovládáním. Můžete tak ovládat svůj chytrý telefon a poslouchat přímo z něj svou oblíbenou hudbu, aniž byste museli pustit ruce z volantu.

JEDNODUŠE TECHNOLOGICKÁ

 

Váš výběr hudby, vaše oblíbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, počasí a dokonce i aplikace Find My Car, díky které naleznete místo, kde jste zaparkovali. Použijte kteroukoliv aplikaci, abyste si zjednodušili a zpříjemnili vaši cestu v Pandě City Cross.

OVLÁDEJTE UCONNECT PŘÍMO ZE SVÉHO CHYTRÉHO TELEFONU

 

Máte-li náročný den, užijte si alespoň jízdu v autě. V Pandě City Cross můžete využívat novou technologii Panda UConnect, kterou stačí do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat a svůj chytrý telefon používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, poslouchat svůj výběr hudby, využívat aplikace eco:Drive a Find My Car a všechny další funkce, které usnadňují každou cestu.

MINIMÁLNÍ SPOTŘEBA PALIVA, MAXIMÁLNÍ ZÁBAVA

 

Zastavíte třeba na červenou a motor se vypne. Sešlápnete spojku a motor se ihned nastartuje. Technologie Start & Stop snižuje spotřebu paliva a emise, jako třeba další technologie nabízená v Pandě City Cross – indikátor řazení (GSI), jenž navrhuje, kdy změnit rychlost.

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehovŷ motor 1,2 69 k

Pro vůz Panda City Cross je k dispozici tento nový účinný motor.

BEZPEČNOST

 

Bezpečnost Cross

6 airbagů, elektronická kontrola stability ESC, ABS, ASR, ELD, systém autonomního nouzového brzdění AEB: s Pandou City Cross získáte opravdu vysokou úroveň bezpečnosti.

 

Aktivní opěrky hlavy

Panda City Cross opravdu myslí na vše, proto jsou přední opěrky hlavy vybaveny systémem „anti-whiplash“ k zabránění poranění krční páteře při nárazu zezadu.

 

Stabilní na každém povrchu

Bezproblémové řízení: vaše rodina je v maximálním možném bezpečí. S Pandou budete mít díky systému elektronické kontroly stability ESC, který zahrnuje ABS, EDB, BAS a Hill Holder pro rozjezd do kopce, dokonalou kontrolu při nouzových manévrech nebo na kluzkém povrchu.

 

OVLÁDÁNÍ

 

Bezpečná okolo města

Panda City Cross ví, jak se chovat v terénu a v okolí města. Proto je vybavena systémem řízení brzd ve městě, který detekuje riziko srážky s překážkou nebo jiným vozidlem a přichází na pomoc s automatickým nouzovým zastavením.

 

Bez ohledu na podmínky...

Díky nezávislému zavěšení typu McPherson vpředu a vlečené nápravě s torzně poddajnou příčkou vzadu nabízí Panda City Cross skvělou manévrovatelnost. K tomu celoroční pneumatiky M+S a nic už vás nezastaví bez ohledu na počasí.

 

Bezpečná i ve městě

Panda City Cross ví, jak se chovat v terénu i ve městě. Proto je vybavena systémem autonomního nouzového brzdění AEB, který prostřednictvím radarového snímače v předním nárazníku detekuje do 30 km/h vpředu jedoucí vozidlo nebo překážku a v případě potřeby zabrání nebo zmírní kolizi.

Přehled

Fiat Panda City Cross

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat Panda City Cross
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat Panda City Cross vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy