Modelová řada

Přehled

Fiat Panda 4x4

Benzín
85 K / 62 kW
Kombinovaná spotřeba 5,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Popis vozidla

Opravdový styl je pro někoho jen ten offroadový.

 

Praktická, kompaktní a dobrodružná.

 

4x4 je otázka charakteru.

Design a karoserie

Skvělý styl a nepřekonatelné schopnosti pohonu všech kol.

 

Užijte si offroadový vzhled Pandy 4x4, a pak nasedněte a odjeďte až do divočiny.

 

Specifické nárazníky podporující dobrodružný charakter.

 

Specifické boční ochranné lišty s logem 4x4, nájezdový úhel 21°, přejezdový úhel 20°a úhel sjezdu 32°.

 

Pohon 4x4 s ELD a nová, stylová 15“ kola. 

Design a komfort

VÍCE PODSTATY

 

Panda 4x4 má vše, co potřebuje, aby byla skutečným off-roadem s dynamickými vlastnostmi, který se nikdy nevzdává. Specifické nárazníky, černá vnější zpětná zrcátka, stylová 15“ kola s pneumatikami M+S: každý detail vás vyzbrojí, abyste mohli pokračovat v jakémkoli terénu a podmínkách.

ODOLNÁ PŘI JÍZDĚ V TERÉNU

 

Panda 4x4 je uvnitř stejně robustní a přímočará jako zvenku. Vybrat si můžete ze čtyř různých variant čalounění. Nová palubní deska podtrhuje „divoký“ charakter tohoto off-roadu a středová konzola nabízí veškerý prostor, který potřebujete.

Technologie

100% (A)TRAKCE

 

Schopnosti Pandy 4x4 v terénu jsou opravdu překvapující. Můžete se spolehnout na pohon všech kol, který poskytuje maximální trakci za všech podmínek.

ELEKTRONICKÁ UZÁVĚRA DIFERENCIÁLU (ELD)

 

Nová Panda 4x4 je vybavena systémem elektronické uzávěrky diferenciálu ELD, který brzdí kola, pokud prokluzují, a přenáší tak výkon na kola s vyšší přilnavostí.

JEŠTĚ ZÁBAVNĚJŠÍ

 

Více dobrodružství, více zábavy: Panda 4x4 vám přináší infotelematický systém UConnect rádio s bluetooth a odnímatelným držákem pro chytrý telefon. Můžete tak připojit svůj chytrý telefon pomocí integrovaného rozhraní a používat aplikace určené pro vás. Vše dotykem nebo jednoduchým hlasovým příkazem.

OVLÁDEJTE UCONNECT PŘÍMO ZE SVÉHO CHYTRÉHO TELEFONU

 

Stačí si do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat aplikaci Panda UConnect a telefon můžete používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, využívat aplikace eco:Drive nebo Find My Car nebo poslouchat svůj výběr hudby. S novou Pandou 4x4 bude každý výlet nezapomenutelný.

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

0,9litrový zážehový motor TwinAir 85 k se systémem start-stop

Panda 4x4 přichází s motorem TwinAir, výkonnou pohonnou jednotkou, která zahrnuje významné inovace vyvinuté společností Fiat pro zážehové motory. Motor je výsledkem technologie snižování velikosti, která redukuje objem válců, počet válců a rozměry motoru. Toto významně snižuje spotřebu paliva a emise (až o 30 %), zatímco turbodmychadlo zajišťuje stejný výkon a vlastnosti.

BEZPEČNOST

 

Bezpečnost 4x4

Airbagy řidiče a spolujezdce, elektronická kontrola stability ESC, ABS, ASR, ELD, AEB: s Pandou 4x4 získáte úroveň bezpečnosti superhrdiny.

 

Bez obav, je to Panda 4x4

Součástí standardní výbavy jsou dva přední a dva hlavové airbagy a za příplatek je možné pořídit ještě dva okenní airbagy. Všechny airbagy modelu Panda jsou navrženy tak, aby zaručily nejvyšší úroveň bezpečnosti pro všechny cestující. Navíc přední opěrky hlavy jsou vybaveny ochranou „anti-whiplash“ k zabránění poranění krční páteře při nárazu a zadní sedadla dále uchycením dětských sedaček se systémem Isofix. I ti nejmenší cestující jsou tak v bezpečí.

 

Aktivní opěrky hlavy

Panda 4x4 opravdu myslí na vše, proto jsou přední opěrky hlavy vybaveny ochranou „anti-whiplash“ k zabránění poranění krční páteře při nárazu.

 

Stabilní na každém povrchu

Bezproblémové řízení: vaše rodina je v maximálním možném bezpečí. S Pandou budete mít díky systému elektronické kontroly stability ESC, který zahrnuje ABS, EDB, BAS a Hill Holder pro rozjezd do kopce, dokonalou kontrolu při nouzových manévrech nebo na kluzkém povrchu.

 

Vytrvalost 4x4 a Systém autonomního nouzového brzdění (AEB)

Panda 4x4 je vybavena automaticky připojitelným pohonem všech kol, který rozděluje točivý moment na nápravy úměrně dané situaci. Díky elektronické uzávěrce diferenciálu (ELD) si dokáže poradit i v těch nejobtížnějších situacích. Zabrzdí protáčející se kolo a přenese točivý moment na kolo s lepší trakcí.

OVLÁDÁNÍ

 

Bezpečná okolo města

Panda 4x4 má terénního ducha, ale ví, jak se chovat i ve městě. Díky systému řízení brzd ve městě, který detekuje riziko kolize s překážkou nebo jiným vozidlem, a přichází na pomoc s automatickým nouzovým zastavením.

 

Bez ohledu na podmínky...

Díky nezávislému zavěšení typu McPherson vpředu a vlečené nápravě s torzně poddajnou příčkou vzadu nabízí Panda 4x4 skvělou manévrovatelnost. K tomu celoroční pneumatiky M+S a nic už vás nezastaví bez ohledu na počasí.

 

Nikdy neztratíte stabilitu

Systém ESC Pandy 4x4 zahrnuje systém ABS, který zabraňuje zablokování kol během brzdění, takže nikdy neztratíte kontrolu ani se neodkloníte od zamýšleného směru.

 

Maximální kontrola. Kdekoli.

V podmínkách s nízkou přilnavostí, ať už na silnici nebo v terénu, zabraňuje ASR prokluzování předních kol během zrychlení a zpomalování, zatímco elektronická uzávěrka diferenciálu (ELD) vyšle točivý moment na kola, která mají největší trakci.

Přehled

Fiat Panda 4x4

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat Panda 4x4
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat Panda 4x4 vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy