Modelová řada

Přehled

Fiat Panda Cross

Benzín
85 K / 62 kW
Kombinovaná spotřeba 5,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Popis vozidla

Panda Cross 4x4: Nic jí nezastaví.

 

Nejdobrodružnější člen rodiny Panda.

Design a karoserie

Vyjeďte do terénu stylově.

 

Charakteristický offroadový nárazník ve stříbrné barvě s červenými tažnými oky.

 

Boční lišty s logem Cross ve stříbrném provedení, nájezdovým úhlem 24°, přechodovým úhlem 21° a zadním nájezdovým úhlem 34°.

 

Charakteristický offroadový nárazník ve stříbrném provedení a černá lišta s logem Panda ve stříbrné barvě na madle dveří zavazadlového prostoru.

Cross 4x4

ZAŽIJ OFF-ROAD.  STYLOVĚ.

 

Vyšší světlá výška, offroadové přední a zadní nárazníky, ochrana podvozku, boční ochranné lišty s logem Cross a střešní ližiny ve stříbrné barvě, 15“ litá kola a celoroční pneumatiky M+S. Nová Panda Cross 4x4 přidává tolik stylu, kolik si zasloužíte, ať už při svých víkendových dobrodružstvích v terénu nebo při každodenní rutině.

OFFROADOVÝ DUCH. UVNITŘ I ZVENKU.

 

Při navrhování Pandy Cross 4x4 jsme mysleli na přírodu a její barvy. Proto jsou sedadla čalouněná v kombinaci textilu a eko kůže, palubní deska je v bronzové barvě a prvky přístrojové desky jsou v titanové barvě. I při těch nejlepších dobrodružstvích se každý detail počítá.

ŽÁDNÉ OMEZOVÁNÍ!

 

Pokud si zvolíte Pandu Cross 4x4, jste dobrodruh. Pokud jste dobrodruh, hodně cestujete. A pokud hodně cestujete, potřebujete spoustu místa, abyste s sebou vzali to, co chcete. A to není s Pandou Cross 4x4 žádný problém.

Technologie

UCONNECT

 

Zažijte více zabávy s Pandou City Cross a infotelematickým systémem UConnect rádio s MP3, bluetooth, funkcí audio streaming, vstupy USB a AUX nebo hlasovým ovládáním. Můžete tak ovládat svůj chytrý telefon a poslouchat přímo z něj svou oblíbenou hudbu, aniž byste museli pustit ruce z volantu.

JEDNODUŠE TECHNOLOGICKÁ 

 

Váš výběr skladeb, vaše oblíbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, počasí nebo aplikace Find My Car, která vám pomůže mimo jiné najít místo, kde jste zaparkovali. Vaše cesty s Pandou Cross 4x4 budou bez starostí a plné zábavy.

OVLÁDEJTE UCONNECT PŘÍMO ZE SVÉHO CHYTRÉHO TELEFONU

 

Máte-li náročný den, užijte si alespoň jízdu v autě. V Pandě Cross 4x4 můžete využívat novou technologii Panda UConnect, kterou stačí do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat a svůj chytrý telefon používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, poslouchat svůj výběr hudby, využívat aplikace eco:Drive a Find My Car a všechny další funkce, které usnadňují každou cestu.

MINIMÁLNÍ SPOTŘEBA PALIVA, MAXIMÁLNÍ ZÁBAVA 

 

Zastavíte třeba na červenou a motor se vypne. Sešlápnete spojku a motor se ihned nastartuje. Technologie Start & Stop snižuje spotřebu paliva a emise, jako třeba další technologie nabízená v Pandě City Cross – indikátor řazení (GSI), jenž navrhuje, kdy změnit rychlost.

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehový motor 0,9 TwinAir 90 k Start & Stop

Panda Cross 4x4 přichází s motorem TwinAir, výkonnou pohonnou jednotkou, která zahrnuje významné inovace vyvinuté společností Fiat pro zážehové motory. Motor je výsledkem downsizingu (zmenšování velikosti), kdy byly zredukovány objem a počet válců a rozměry motoru. To významně snižuje spotřebu paliva a emise (až o 30 %), zatímco turbodmychadlo zajišťuje stejný výkon a vlastnosti.

BEZPEČNOST

 

Bezpečnost Cross 4x4

6 airbagů, elektronická kontrola stability ESC, ABS, ASR, ELD, systém autonomního nouzového brzdění AEB: s Pandou Cross 4x4 získáte vysokou úroveň bezpečnosti.

 

Bez starostí, je to Panda Cross 4x4

Panda Cross 4x4 je standardně vybavena 6 airbagy: airbagy řidiče, spolujezdce, bočními a okenními airbagy. Nejvyšší úroveň bezpečnosti je zaručena pro všechny cestující.

 

Aktivní opěrky hlavy

Panda Cross 4x4 opravdu myslí na vše, proto jsou přední opěrky hlavy vybaveny systémem „anti-whiplash“ k zabránění poranění krční páteře při nárazu zezadu.

 

Nikdy neztratíte stabilitu

Bezproblémové řízení: vaše rodina je v maximálním možném bezpečí. S Pandou Cross 4x4 budete mít díky systému elektronické kontroly stability ESC, který zahrnuje ABS, EDB, BAS a Hill Holder pro rozjezd do kopce, dokonalou kontrolu při nouzových manévrech nebo na kluzkém povrchu.

 

Vytrvalost 4x4

Panda Cross 4x4 je vybavena automaticky připojitelným systémem pohonu všech čtyř kol, který rozděluje točivý moment na obě nápravy podle potřeby. Díky nájezdovému úhlu 24° a elektronické uzávěrce diferenciálu ELD neexistuje žádný terén, který by Panda Cross 4x4 nezvládla.

 

Maximální kontrola. Kdekoli.

Panda Cross 4x4 si poradí v každém terénu. Systém ASR zabraňuje, aby přední kola při zrychlení a zpomalení v podmínkách s nízkou přilnavostí prokluzovala, zatímco systém ELD vyšle točivý moment na kola, která mají největší trakci.

 

OVLÁDÁNÍ

 

Bezpečná okolo města

Panda Cross 4x4 má sice terénního ducha, ale ví, jak se chovat i ve městě. Proto je vybavena systémem autonomního nouzového brzdění AEB, který prostřednictvím radarového snímače v předním nárazníku detekuje do 30 km/h vpředu jedoucí vozidlo nebo překážku a v případě potřeby zabrání nebo zmírní kolizi.

 

Bez ohledu na podmínky...

Díky nezávislému zavěšení typu McPherson vpředu a vlečené nápravě s torzně poddajnou příčkou vzadu nabízí Panda Cross 4x4 skvělou manévrovatelnost. K tomu speciální celoroční pneumatiky M+S a nic už vás nezastaví bez ohledu na počasí.

 

Připravena na cokoli

S Pandou Cross 4x4 si můžete zvolit jeden ze tří režimů jízdy podle aktuální potřeby:

AUTO: pro automatické řízení trakce obou náprav v závislosti na podmínkách přilnavosti.

OFF-ROAD: pro permanentní sepnutí pohonu všech kol s rozdělením točivého momentu na nápravy v závislosti na trakci kol, to vše díky elektronické uzávěrce diferenciálu ELD.

HILL DESCENT CONTROL: umožňuje zdolávání mimořádně strmých svahů včetně nerovného povrchu.

 

Bezpečnost při jízdě z kopce

Systém Hill Descent Control umožňuje zdolávání mimořádně strmých svahů včetně nerovného povrchu, a to automatickým řízením brzd a rychlosti vozidla.

Přehled

Fiat Panda Cross

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat Panda Cross
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat Panda Cross vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy