Národní

Fiat Talento je všestranný, tak jako vy. Ať už potřebujete stěhovat nábytek, nebo přepravit více osob najednou. Talento zvládne obojí díky široké nabídce karosářských verzí – Van, Crew Cab a Panorama. Všechny karosářské verze jsou nabízeny ve dvou délkách. Nový dvoulitrový motor s výkonem 120, 145 a 170 koní s nízkou spotřebou paliva vám dodá jistotu na dlouhých cestách nebo při převozu těžkého nákladu.
Všechny verze modelu již v základu obsahují manuální klimatizaci, rádio s Bluetooth a světlomety s LED denním svícením.
Vybrané verze dodávek si nyní budete moci zakoupit v limitované verzi BUSINESS EDITION. Součastí této verze jsou následující doplňky:

- Přední mlhová světla
- Tempomat s omezovačem rychlosti
- Zadní parkovací senzory
- Prosklená přepážka s otvorem pro převoz dlouhých předmětů
- LED osvětlení nákladového prostoru   

Limitovaná verze BUSINESS EDITION s motorem 145k začíná na 478 900 Kč bez DPH. A navíc k vybraným skladovým vozům dostanete zimní pneumatiky zdarma!

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Kombinovaná spotřeba 5,6-7,0 l/100 km, emise CO2: 145-181 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Tato nabídka je platná až do odvolání. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.